Kostum

Çmimi me zbritje€170,00

Color: NERO
Size: 46
SKU: T7 04203GA 124
Kostum klasik SLIM FIT, një ansambël i përjetshëm i përshtatshëm për çdo rast. I disponueshëm në tre ngjyra (e zezë, kremtë dhe blu), ky kostum nxjerr sofistikim dhe shkathtësi.

I projektuar me një siluetë të hollë, ky kostum ofron një pamje moderne dhe të përshtatur pa kompromentuar rehatinë. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare, një takim biznesi ose një rast të veçantë, ky kostum ju siguron të dukeni të mprehtë dhe me stil.

Përqafoni thjeshtësinë dhe elegancën me kostumin tonë. Zgjidhni nga një përzgjedhje e ngjyrave klasike që i përshtaten stilit tuaj personal dhe lini një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

mund t'ju pëlqejë edhe …