Maicë

Çmimi me zbritje€12,00

Color: GRIGIO
Size: S
SKU: KX 08700PL 124
Maicë me jaka me logo, maicë njëngjyrshe që kalon pa mundim nga rastet e rastësishme në ato elegante. E krijuar nga 100% pambuk, kjo maicë ofron rehati dhe frymëmarrje, duke e bërë atë të përshtatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës.

E disponueshme në katër ngjyra (kremtë, blu, hiri dhe acqua), kjo maicë me jaka plotëson një sërë veshjesh, nga pamjet e relaksuara casual deri tek ansamblet më të rafinuara. 

Përjetoni përzierjen e përsosur të stilit dhe rehatisë me maicë tonë me jaka. Pavarësisht nëse jeni duke pushuar në shtëpi, duke kryer punë ose duke marrë pjesë në një ngjarje të veçantë, kjo maicë me siguri do të bëhet një element kryesor në veshjet tuaja.

mund t'ju pëlqejë edhe …