Maicë

Çmimi me zbritje€25,00

Color: BIANCO
Size: M
SKU: WW 1072TS

Maicë e përditshme OVERSIZE me figurë te printuar . E bërë nga 100% pambuk, kjo bluzë ofron butësi dhe frymëmarrje maksimale, perfekte për veshjet e përditshme verore.

E dizajnuar me një përshtatje të madhe, ajo ofron një siluetë të relaksuar për një atmosferë të qetë. Figura i shton një prekje pamjes suaj, duke e bërë atë ideale për daljet e rastësishme ose për cfarëdo rasti.

Përqafoni rehatinë dhe stilin me këtë maicë oversize. Qoftë nëse e kombinoni me xhinse për një ditë të relaksuar ose me vrapues për një natë komode, sigurisht që do të bëhet i preferuari në rotacionin e garderobës tuaj.

mund t'ju pëlqejë edhe …