Maicë

Çmimi me zbritje€18,00

Color: DENIM
Size: S
SKU: TS 08269TS 124

Përmirësoni veshjet tuaja të rastësishme me maicën tonë SLIM FIT, e krijuar për rehati dhe stil maksimal. E krijuar nga 100% pambuk me cilësi, kjo bluzë ofron një ndjesi të butë dhe elastike që lëviz me ju, duke siguruar rehati gjatë gjithë ditës.

Me një siluetë të hollë, kjo bluzë ofron një pamje moderne dhe të përshtatur, e përkryer për çdo rast. Shtimi i një xhepi elegant shton një prekje funksionaliteti dhe dhunti në këtë pjesë klasike.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për një ditë të zakonshme ose duke e vendosur atë nën një xhaketë për një pamje më të lëmuar, kjo maicë është zgjidhja ideale për ata që vlerësojnë komoditetin dhe stilin e rafinuar.

mund t'ju pëlqejë edhe …