Maicë

Çmimi me zbritje€10,00

Color: FANGO
Size: S
SKU: ZK 08809TS 124

Maicë bazike njëngjyrshe, shtesa perfekte në gardërobën tuaj për kombinime të përditshme dhe më elegante. E bërë nga 100% pambuk, kjo bluzë siguron rehati dhe frymëmarrje superiore, duke e bërë atë një element kryesor për çdo rast.

E dizenjuar për shkathtësi, kjo maicë mund të kombinohet pa mundim me xhinse për një pamje të relaksuar ose të vishet me një xhaketë sportive për një ansambël më të sofistikuar. I disponueshëm në tetë ngjyra, ai ofron opsione të pafundme për t'iu përshtatur stilit tuaj personal.

Përjetoni rehatinë dhe stilin më të lartë me maicën tonë të gjithanshme bazike. Pavarësisht nëse jeni duke u veshur për një dalje të rastësishme ose duke ngritur pamjen tuaj për një rast të veçantë, kjo bluzë është zgjedhja ideale për çdo gardërobë.

mund t'ju pëlqejë edhe …