Maicë

Çmimi me zbritje€10,00

Color: BIANCO
Size: S
SKU: HA 08808TS 124

Ngrini garderobën tuaj të përditshme me bluzën tonë të hollë pambuku me jakë V.

E bërë nga një përzierje 95% pambuku dhe 5% elastan, kjo bluzë ofron një ndjesi të butë dhe elastike që është perfekte si për fitnes ashtu edhe për veshjen e përditshme. Silueta e hollë ofron një pamje të hijshme dhe të këndshme, ndërsa dizajni i gjithanshëm e bën atë një shtesë të gjithanshme për veshjet tuaja.

Të disponueshme në 4 ngjyra, këto bluza vijnë në ngjyrat klasike të zezë, të bardhë, blu dhe jeshile, duke i bërë ato një domosdoshmëri për rotacionin tuaj të përditshëm. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në palestër ose duke vrapuar, maica jonë e pambukut Slim Fit është zgjedhja perfekte për rehati dhe stil.

mund t'ju pëlqejë edhe …