Pantolla

Çmimi me zbritje€30,00

Color: BEIGE
Size: S
SKU: SP 07091PA 124

Ngrini garderobën tuaj me pantallonat tona jogger me lidhëse.

Të krijuara nga një përzierje prej 98% pambuku dhe 2% elastan, këto pantallona ofrojnë një ndjesi të butë dhe elastike që është perfekte për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Përshtatja e rregullt siguron një siluetë të rehatshme dhe të relaksuar.

Të disponueshme në 4 gjyra, të zeza, jeshile të hapur, kremte dhe qumështi, këto pantallona jogger janë perfekte për t'u kombinuar me bluzat tuaja të preferuara të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke pushuar në shtëpi, pantallonat tona jogger rastësore me lidhëse janë zgjidhja perfekte për rehati dhe stil.

mund t'ju pëlqejë edhe …