Pantolla

Çmimi me zbritje€30,00

Color: NERO
Size: 44
SKU: VL 07301PC 124

Ngrini veshjet tuaja të zakonshme me pantallonat tona klasike Chino.

Të krijuara nga një përzierje prej 98% pambuku dhe 2% elastan, këto pantallona ofrojnë një ndjesi të butë dhe elastike që është perfekte për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Dizajni klasik chino dhe ngjyrat e gjithanshme i bëjnë ato një zgjedhje perfekte si për rastet rastësore ashtu edhe për ato gjysmë formale.

Të disponueshme në ngjyrë blu, të zezë dhe bezhë, këto pantallona chino janë perfekte për t'u kombinuar me bluzat tuaja të preferuara të rastësishme ose këmisha. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose jeni duke marrë pjesë në një ngjarje të rastësishme, pantallonat tona Chino klasike janë zgjidhja perfekte për rehati dhe stil.

mund t'ju pëlqejë edhe …