Pantolla

Çmimi me zbritje€40,00

Color: GRIGIO
Size: 44
SKU: EM 07088PA 124
Qëndroni trendy me pantallonat tona Cargo, të dizajnuara për ata që vlerësojnë modën dhe funksionalitetin. Të krijuara nga një përzierje prej 97% pambuku dhe 3% elastan, këto pantallona ofrojnë kombinimin perfekt të rehatisë dhe fleksibilitetit.

Me një stil të relaksuar dhe dizajn të modës, këto pantallona janë perfekte për daljet e rastësishme dhe veshjet e përditshme. Të disponueshme në ngjyrë blu klasike dhe gri, që plotësojnë pa mundim një shumëllojshmëri veshjesh.

Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose jeni duke u shoqëruar me miqtë, pantallonat tona Cargo sigurisht që do t'ju bëjnë të dukeni dhe ndiheni më mirë. Përqafoni rehatinë dhe stilin me këto gjëra moderne.

mund t'ju pëlqejë edhe …