Pantolla

Çmimi me zbritje€40,00

Color: BIANCO
Size: 44
SKU: IF 07173P5 124

Provoni rehati dhe stil të paparë me pantallonat tona Comfort Fit nga pambuku. Të krijuara nga një përzierje prej 98% pambuku dhe 2% elastan, këto pantallona ofrojnë ekuilibrin e përsosur të butësisë dhe shtrirjes, duke siguruar rehati gjatë gjithë ditës.

Të disponueshme në tre ngjyra: bardhë, hiri dhe jeshile, këto pantallona janë perfekte për çdo rast. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke marrë pjesë në një mbledhje të rastësishme, silueta e tyre e përshtatjes së rehatisë ofron hapësirë të mjaftueshme për lëvizje duke ruajtur një pamje të përshtatur.

Ngrini garderobën tuaj të përditshme me pantallonat tona. Me dizajnin e tyre bazik dhe ndjesinë e rehatshme, ato me siguri do të bëhen një element kryesor në rrotullimin e veshjeve tuaja.

mund t'ju pëlqejë edhe …