Maicë

Çmimi me zbritje€12,00

Color: SALVIA
Size: S
SKU: KX 08213TS 124

Zbuloni përzierjen perfekte të performancës dhe stilit me maicën tonë prej pambuku pa mëngë. E bërë nga 100% pambuk, kjo bluzë ofron një strukturë unike dhe rehati të jashtëzakonshme, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për atletët dhe ata që kërkojnë një pamje të rastësishme dhe në modë.

E disponueshme në pesë ngjyra, kjo bluzë pa mëngë është projektuar për t'ju mbajtur të freskët dhe të rehatshëm gjatë stërvitjeve tuaja. Pëlhura e saj e lehtë dhe e frymëmarrjes ju siguron të qëndroni të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës.

Qoftë nëse jeni duke shkuar në palestër apo duke shijuar një ditë jashtë, maica jonë pa mëngë është zgjedhja më e mirë për ata që vlerësojnë funksionin dhe modën. Shtoni këtë pjesë të gjithanshme në veshjet tuaja dhe shijoni rehatinë.

mund t'ju pëlqejë edhe …