Patikë

Çmimi me zbritje€28,00 Çmimi aktual€40,00
Kurse €12,00

Patika meshkujsh të rehatshme dhe në modë, elegante dhe të lehta për t'u përshtatur falë ngjyrës së fortë dhe pamjes minimale.

Perberja : SIPER: 100% POLIURETAN, BRENDA: 100% GOME TERMOPLASTIKE

Color: NERO
Size: 40
SKU: LX 09062SC 123

mund t'ju pëlqejë edhe …