Patikë

Çmimi me zbritje€265,00

Color: PANNA
Size: 41
SKU: LANDECK 6136

Atletet Landeck riinterpretojnë modelin Lander me linja të buta. ADN klasike me një nxitje shtesë. Zhvilluar në lëkurë të butë kamoshi dhe najloni të degraduar. Pamja pasurohet nga logoja e pagabueshme Premiata dhe prekjet e bardha. Taban ergonomik dhe super i lehte.


Lartësia e tabanit 4.2 cm
Fusbet i brendshëm 28.5 cm
Këpuca në foto është madhësia 43
Thonja: 60% EVA 10% TPU 30% gome
Pjesa e sipërme: 40% lëkurë viçi 60% PA
Veshja: 100% lëkurë dhie

mund t'ju pëlqejë edhe …