Patikë

Çmimi me zbritje€275,00

Color: BLEU
Size: 40
SKU: MASE 5684

Atletet mase ndikohen nga disponimi i viteve nëntëdhjetë, duke kombinuar një siluetë vintage me materiale të shkëlqyera dhe detaje të gjalla. Ai është besnik ndaj dizajnit Premiata dhe ruan të gjithë elementët kryesorë të tij: logon që dekoron anët, shkrimin MASE që mund të shihet në etiketë, trajtime të kundërta dhe detaje që nxjerrin në pah dukshmërinë e saj.


Lartësia e tabanit 4 cm
Fusbet i brendshëm 28.5 cm
Këpuca në foto është madhësia 43
Thonja: 65% EVA 5% TPU 30% gome
Pjesa e sipërme: 55% lëkurë viçi 45% PA
Veshja: 100% lëkurë dhie

mund t'ju pëlqejë edhe …