Patikë

Çmimi me zbritje€265,00

Color: NERO
Size: 40
SKU: MICK 6618

Atlete Mick në një përzierje materialesh cilësore dhe lëkure. Këpuca është bërë në nuancën e grisë së errët dhe detaje me ngjyrë në gjuhë për një stil casual. Silueta ikonike pasurohet nga logoja Premiata dhe spoileri me ngjyra në taban.


Lartësia e tabanit 4.2 cm
Fusbet i brendshëm 28.5 cm
Këpuca në foto është madhësia 43
Thonja: 65% EVA 5% TPU 30% gome
Pjesa e sipërme: 45% lëkurë viçi 20% PA 20% CO 15% NY
Veshja: 100% lëkurë dhie

mund t'ju pëlqejë edhe …