Patikë

Çmimi me zbritje€199,00

Color: VERDE
Size: 40
SKU: BO 97382SC

Rritni stilin tuaj me atletet tona klasike prej lëkure. Të krijuara nga lëkure premium 100%, këto atlete ofrojnë qëndrueshmëri dhe stil.

Të disponueshme në tre ngjyra (të zeza, bezhë dhe jeshile), këto atlete janë perfekte për çdo rast. Pavarësisht nëse visheni për një natë ose po shkoni për një shëtitje të rastësishme, këto atlete do të plotësojnë veshjen tuaj pa mundim.

Të dizajnuara për të qenë të lehta, këto atlete ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës pa sakrifikuar stilin. Ngrini pamjen tuaj me tërheqjen e përjetshme të atleteve tona prej lëkure klasike.

mund t'ju pëlqejë edhe …