Të brendshme

Çmimi me zbritje€9,00

Color: GRIGIO
Size: L
SKU: GC 11006BX 124

Të brendshme me komoditet të lartë.

Të krijuara nga një përzierje prej 93% pambuku dhe 7% elastan, këto brekë ofrojnë një ndjesi të butë dhe të frymëmarrjes që është perfekte për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Përshtatja e rregullt siguron një përshtatje të rehatshme dhe të sigurt, ndërsa dizajni klasik i bën ato një shtesë thelbësore për koleksionin tuaj të të brendshmeve. Të disponueshme në 3 ngjyra, këto brekë vijnë në ngjyra të zeza, të bardha dhe hiri, duke i bërë ato një domosdoshmëri për veshjet tuaja të përditshme.

Përmirësoni sirtarin tuaj të të brendshmeve me brekët tona bazë pambuku dhe përjetoni rehati si kurrë më parë.

mund t'ju pëlqejë edhe …