Xhemper

Çmimi me zbritje€31,49 Çmimi aktual€44,99
Kurse €13,50

Xhemper i lehtë, i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit, me jakë dhe një pullë.

Materiali i kësaj triko eshte ideal për pulovra të lehta, si dhe për veshje sportive.

Përbërja: 78 VIZKOZË 22% NY

Color: NERO
Size: M
SKU: BA 0356MG

mund t'ju pëlqejë edhe …