Bluza

Çmimi me zbritje€62,90 Çmimi aktual€89,90
Kurse €27,00

Bluzë me jakë polo.
Një veshje elegante, gjithmonë në modë dhe jashtëzakonisht e gjithanshme, për shkak që mund të kombinohet me çdo veshje tjeter, çoftë ajo e përditshme apo elegante, 

Përbërja: 50% WOOL 50% PO

Premja: SLIM FIT

Color: BLU
Size: M
SKU: TKS URB-11

mund t'ju pëlqejë edhe …