Bluza

Çmimi me zbritje€25,00

Bluzë me jakë polo.
Një veshje elegante, gjithmonë në modë dhe jashtëzakonisht e gjithanshme, për shkak që mund të kombinohet me çdo veshje tjeter, çoftë ajo e përditshme apo elegante, 

Përbërja: 70% VISKOZË 30% POLIAMIDË

Premja: SLIM FIT

Color: NERO
Size: S
SKU: HA 06076MG 323

mund t'ju pëlqejë edhe …