Bluza

Çmimi me zbritje€12,00

Bluzë me mëngë të gjata me print minimal dhe stil urban.

Përshtatje dhe rehati e shkëlqyer per veshje te perditshme, e disponueshme në ngjyra të ndryshme.

Përbërja: 100% PAMBUK

Premja: SLIM FIT

Color: PANNA
Size: M
SKU: KX 08282TS 323

mund t'ju pëlqejë edhe …