Bluza

Çmimi me zbritje€17,50 Çmimi aktual€25,00
-30%

Color: BEIGE
Size: M
SKU: HA 06076MG 323

Bluzë me jakë polo.
Një veshje elegante, gjithmonë në modë dhe jashtëzakonisht e gjithanshme, për shkak që mund të kombinohet me çdo veshje tjeter, çoftë ajo e përditshme apo elegante, 

Përbërja: 70% VISKOZË 30% POLIAMIDË

Premja: SLIM FIT

mund t'ju pëlqejë edhe …