Çizme

Çmimi me zbritje€109,99

Çizme e thellë me lidhëse dhe patent, e përshtatshme me veshje elegante dhe të përditshme, e disponueshme në ngjyra të ndryshme, e rahatshme.

Materiali i kësaj çizme është 100% Lekurë (ANTILLOP)

Color: MARRONE
Size: 40
SKU: AG 21731SC

mund t'ju pëlqejë edhe …