Çizme

Çmimi me zbritje€103,99 Çmimi aktual€129,99
Kurse €26,00

Çizme e thellë me lidhëse, e përshtatshme me veshje elegante dhe të përditshme, e disponueshme në ngjyra të ndryshme, e rahatshme.

Materiali i kësaj çizme është 100% Lekurë (ANTILLOP)

Color: BEIGE
Size: 40
SKU: AG 22724GC

mund t'ju pëlqejë edhe …