Çizme

Çmimi me zbritje€109,99

Çizme e thellë pa lidhëse, e përshtatshme me veshje elegante dhe të përditshme, e disponueshme në ngjyra të ndryshme, e rahatshme.

Materiali i kësaj çizme është 100% Lekurë.

Color: NERO
Size: 40
SKU: AG 23722SC

mund t'ju pëlqejë edhe …