FARMERKA

Çmimi me zbritje€41,99 Çmimi aktual€59,99
Kurse €18,00

Farmerkatë dizajnuara për t'u përshtatur sikur të jenë të qepura vetëm për ju.

Modeli: SLIM FIT, me dizajn të përsosur duke vendosur në pah ngjyrën e vacantë.
Brendi: SONNY BONO.
Përbërja: 98% PAMBUK DHE 2% ELASTAN
Color: NERO
Size: 46
SKU: 07029PD

mund t'ju pëlqejë edhe …