Farmerka

Çmimi me zbritje€59,99

Color: AZZURO
Size: 44
SKU: WW 9523PT

Xhinse bazike , blu e errët, me një premje të drejtë dhe shumë të përshtatshme. 

Kjo xhinse është padyshim një veshje ikonë , e domosdoshme për një mashkull për shkak të përshtatjes që e ka. Argëtohuni duke krijuar veshjet që ju përfaqësojnë më së miri falë pershtatjes së këtyre xhinseve me rroba tjera.

Përbërja: 66% PAMBUK 32% POLIESTER 2% ELASTAN

mund t'ju pëlqejë edhe …