Pantolla

Çmimi me zbritje€39,99 Çmimi aktual€49,99
Kurse €10,00

Pantollë bazike , ne ngjyra te ndryshme, me një premje të drejtë dhe shumë të përshtatshme. 

Kjo pantollë është e përshtatshe me rroba elegante dhe të përditshme, materiali është pak më i plotë i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit.

Përbërja: 98% PAMBUK 2% ELASTAN

Color: NERO
Size: 44
SKU: WW 2511PT

mund t'ju pëlqejë edhe …