Pantolla

Çmimi me zbritje€31,99 Çmimi aktual€39,99
Kurse €8,00

Pantollë bazike , ne ngjyra te ndryshme, me një premje të drejtë dhe shumë të përshtatshme. 

Kjo pantollë është e përshtatshe me rroba elegante dhe të përditshme, materiali është pak më i plotë i përshtatshëm për stinën e vjeshtës dhe dimrit.

Përbërja: 97% PAMBUK 3% ELASTAN

Color: FANGO
Size: 44
SKU: BA 2233PA

mund t'ju pëlqejë edhe …