Gjysmë rrollkë

Çmimi me zbritje€18,00

Gjysmë rrollke me material të hollë, e disponueshme në nuanca të ndryshme.

Veshje e thjeshtë dhe e sofistikuar në të njëjtën kohë, një domosdoshmëri për çdo mashkull.

Materiali i kësaj gjysme rrollke eshte ideal për pulovra të lehta, si dhe për veshje te perditshme dhe elegante. 

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 70% VISKOZË 30% POLIAMIDË

Color: BEIGE
Size: S
SKU: ZK 06030MG 323

mund t'ju pëlqejë edhe …