Gjysmë rrollkë

Çmimi me zbritje€29,99

Gjysmë rrollke me material të hollë, e disponueshme në nuanca të ndryshme.

Veshje e thjeshtë dhe e sofistikuar në të njëjtën kohë, një domosdoshmëri për çdo mashkull.

Materiali i kësaj gjysme rrollke eshte ideal për pulovra të lehta, si dhe për veshje te perditshme dhe elegante. 

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 78% VISKOZË 22% NY

Color: MARRONE
Size: S
SKU: BA 1725MG

mund t'ju pëlqejë edhe …