Jakne

Çmimi me zbritje€56,00 Çmimi aktual€80,00
Kurse €24,00

Xhaketë me kapelë dhe dy xhepa përpara.
E punuar me dy pëlhura të jashtme, xhaketa ka një pamje origjinale dhe është shumë e ngrohtë dhe e rehatshme brenda.

E disponueshme në ngjyra të ndryshme.

Premja: SLIM FIT

Color: BLU
Size: S
SKU: NF 05715GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …