Jakne

Çmimi me zbritje€49,99 Çmimi aktual€99,99
Kurse €50,00

Jakne me premje te ngushte, SLIM-FIT, mbushje nga pambuku sintetik e njetrajtshme qe ofron komodidetin dhe nje peshë minimale.

SKU: MT 7026GB

Color: VERDE B.
Size: S
SKU: MT 7026GB

mund t'ju pëlqejë edhe …