JAKNE

Çmimi me zbritje€122,49 Çmimi aktual€174,99
Kurse €52,50

Jakne e trashë me kapuç që i largohet, dy xhepa me patent përpara.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora, e përshtatshme dhe për skijim.

Premja: SLIM FIT


Color: ICE GRIGIO
Size: S
SKU: WW 8507PM

mund t'ju pëlqejë edhe …