Jakne

Çmimi me zbritje€60,00

Jakne me 2 pëlhura të ndryshme të jashtme, jakë të butë dhe mbyllje me zinxhir.
Dy xhepa të rehatshëm përpara dhe një lloj xhepi në kraharorë.

Perberja: Pëlhurë E JASHTME 1: 80% POLIESTER 20% VISKOZË Pëlhurë e JASHTME 2: 100% VESHJE NAJLON

SLIM FIT

 

Color: NERO
Size: S
SKU: WA 05115GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …