Jakne

Çmimi me zbritje€119,99

Jakne e trashë me material të plishit, e disponueshme në ngjyra të ndryshme dhe i hiqet kapela.

Rehati, ngrohtësi dhe një pamje e pagabueshme.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 95% POLIESTER 5% ELASTAN

Color: NERO
Size: S
SKU: WW 6777GC

mund t'ju pëlqejë edhe …