Jakne

Çmimi me zbritje€115,49 Çmimi aktual€164,99
Kurse €49,50

Jakne e trashë me mbushje, e disponueshme në ngjyra të ndryshme.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora, e përshtatshme dhe për skjim.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 75% NY 25% ELASTAN

Color: VERDE
Size: S
SKU: WW 8509PM

mund t'ju pëlqejë edhe …