Jakne

Çmimi me zbritje€90,99 Çmimi aktual€129,99
Kurse €39,00

Jakne e trashë dhe e gjatë.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora, e përshtatshme dhe për skjim.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 75% NY 25% ELASTAN

Color: NERO
Size: S
SKU: WW 8967PM

mund t'ju pëlqejë edhe …