Jakne

Çmimi me zbritje€122,49 Çmimi aktual€174,99
Kurse €52,50

Jakne e trashë dhe e gjatë, me një pjesë shtesë brenda që e bën jaknen më elegante.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 95% PL 5% ELASTAN

Color: BLU
Size: S
SKU: WW 8973GB

mund t'ju pëlqejë edhe …