Jakne

Çmimi me zbritje€104,99 Çmimi aktual€149,99
Kurse €45,00

Jakne e trashë me një teksturë dhe e gjatë, me një pjesë shtesë brenda që e bën jaknen më elegante.

E ndërtuar për qëndrueshmëri, rezistence ndaj ujit, frymëmarrëse dhe ofron një mbrojtje dhe nxehtësi nga era dhe bora.

Premja: SLIM FIT

Përbërja: 100% PL 

Color: BLU
Size: S
SKU: WW 8992PM

mund t'ju pëlqejë edhe …