Jakne

Çmimi me zbritje€104,90 Çmimi aktual€149,90
Kurse €45,00

Xhaketë me jak , shumë komode për t'u veshur, e pershtatshme me veshje te perditshme dhe elegante


Dy xhepa të mëdhenj përpara me mbyllje me pulla.


Color: NERO
Size: 46
SKU: TKS URB-56

mund t'ju pëlqejë edhe …