Jakne

Çmimi me zbritje€60,00

Color: GRIGIO CH.
Size: S
SKU: WA 05206GB 124

Ngrini garderobën tuaj të pranverës me xhaketën tonë klasike të pranverës prej lëkure.

E krijuar nga 100% poliuretan, kjo xhaketë ofron një pamje të hijshme dhe elegante që është perfekte për sezonin. Dizajni klasik dhe ngjyrat e gjithanshme e bëjnë atë një zgjedhje perfekte si për rastet e rastësishme ashtu edhe për ato gjysmë formale. Me xhepa me zinxhirë, ofron funksionalitet dhe modë.

E disponueshme në ngjyrë të zezë, blu, kafe dhe gri, kjo xhaketë është perfekte për t'u shtruar mbi veshjet tuaja të preferuara casual. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke takuar miq për një dalje të rastësishme, xhaketa jonë klasike e pranverës prej lëkure është zgjidhja perfekte për një pamje elegante dhe komode.

mund t'ju pëlqejë edhe …