Jelek

Çmimi me zbritje€21,00 Çmimi aktual€30,00
-30%

Color: AVION
Size: M
SKU: FV 05700GB 323

Jelek me mbushje, i përshtatshëm më së shumti për stinën e vjeshtës, kombinimi perfekt i stilit dhe komoditetit.

Përbërja: 

Pëlhurë E JASHTME: 100% NAJLON

Pëlhurë e brendshme: 100% POLIESTER

SKU: FV 05700GB 323

mund t'ju pëlqejë edhe …