Jelek

Çmimi me zbritje€39,99

Jelek me mbushje, me pulla dhe patent,pak me i trashe,i përshtatshëm më së shumti për stinën e vjeshtës, kombinimi perfekt i stilit dhe komoditetit.

Përbërja: 100% POLIESTER

Color: VERDE
Size: M
SKU: BA 4335GB

mund t'ju pëlqejë edhe …