Jelek

Çmimi me zbritje€69,99 Çmimi aktual€99,99
-30%

Color: FANGO
Size: S
SKU: WW 8511GL

Jelek me mbushje me një material ekskluziv, me kapele që i largohet, pak me i trashe ,i përshtatshëm me veshje elegante dhe të përditshme, kombinimi perfekt i stilit dhe komoditetit.

Përbërja: 88% NY 12% ELASTAN

SLIM FIT

mund t'ju pëlqejë edhe …