Jelek

Çmimi me zbritje€25,00

Color: PANNA
Size: S
SKU: WA 05204GB 124

Përgatituni për stinën e pranverës me jelekun tonë të pranverës. Ky jelek i gjithanshëm është krijuar për t'ju mbajtur rehat dhe me stil gjatë motit kalimtar. Me xhepa me zinxhir, ai ofron funksionalitet dhe modë.

I disponueshëm në ngjyrat blu, qumështore, jeshile dhe të zezë, ky jelek është i përsosur për t'u shtruar mbi veshjet tuaja të preferuara casual. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë ose duke takuar miq për një dalje të rastësishme, Jeleku ynë Pranveror është zgjidhja perfekte për një pamje elegante dhe komode.

mund t'ju pëlqejë edhe …