Kemishë

Çmimi me zbritje€51,99 Çmimi aktual€64,99
Kurse €13,00

Jakne OVERSHIRT e thjeshtë me jakë me material te plishit , xhepa të ngjitur në dy anët dhe butona, e dsponueshme në ngjyra të ndryshme, e përshtatshme me veshje elegante dhe të përditshme.

Premja: SLIM FIT
Pamje në modë dhe komode për t'u veshur.


Color: NERO
Size: S
SKU: GR 34651CM

mund t'ju pëlqejë edhe …