Kemishë

Çmimi me zbritje€47,99 Çmimi aktual€59,99
Kurse €12,00

Këmishë nga brendi SASCH me dizajn me katrorë, e bërë nga pambuku (100%) që është i rehatshëm dhe garanton një përshtatje të shkëlqyer, kjo këmishë mund të kombinohet shumë mirë me kostume dhe setra e poashtu me veshje tjera elegante.

Për shkak se është pambuk i plotë e mbulon gjithë trupin dhe nuk e bën transparent (nuk duket).

Perberja: 100% PAMBUK

Color: UNICA
Size: S
SKU: GR 34602CM

mund t'ju pëlqejë edhe …