Kemishë

Çmimi me zbritje€79,99

Color: BIANCO
Size: S
SKU: GR 34801CM

Këmishë nga brendi SASCH njengjyrshe me patent, e bërë nga nje material që është i rehatshëm dhe garanton një përshtatje të shkëlqyer, kjo këmishë mund të kombinohet shumë mirë me kostume dhe setra e poashtu me veshje tjera elegante.

Për shkak te materialit qe e ka e mbulon gjithë trupin dhe nuk e bën transparent (nuk duket).

Perberja: 75% POLIAMID 25% ELASTAN

mund t'ju pëlqejë edhe …