Këmisha

Çmimi me zbritje€47,99 Çmimi aktual€59,99
Kurse €12,00

Këmishë kadife me teksturë është shumë e rehatshme për t'u veshur sipër ndonjë bluze apo edhe vetëm si këmishe.

Këmishë kadife me pulla dhe dy gjepa anash.
Një veshje me një stil unik dhe gjithmonë në trend.

Perberja: 100% PAMBUK

Color: VERDE M.
Size: S
SKU: GR 34605CM

mund t'ju pëlqejë edhe …